średnio zaawansowani

Joga dla kręgosłupa

admin 10 lipca 2017 0 komentarzy 0

Zajęcia  przeznaczone są dla osób rozpoczynających przygodę z jogą. Dla osób które mają problemy z kręgosłupem,  barkami, rozciąganiem i wydłużaniem ciała. To zajęcia dla wszystkich, którzy chcą uczyć się hatha jogi od podstaw – rzetelnie, powoli i gruntownie aby móc się dalej rozwijać i iść w dobrym kierunku i w dobrym zakresie. Dzięki wykonywanym ćwiczeniom (asanom) kręgosłup pracuje w różnych kierunkach….

Joga dla bioder

admin 8 lipca 2017 0 komentarzy 0

Wiele osób zmaga się z chronicznym bólem w biodrach. Problem ten dotyka często ludzi starszych. Wiek  nie jest jednak głównym czynnikiem, wpływającym na stan naszego zdrowia. Zazwyczaj kłopoty pojawiają się bowiem u osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Brak ruchu sprawia, że mięśnie wokół bioder nie są w pełni mobilizowane. Nasze ciało to cudowny żywy organizm. Posiada zdolność przystosowywania się…

Ashtanga Joga

admin 16 marca 2017 0 komentarzy 0

Ashatnga joga jest najbardziej dynamiczną formą hatha jogi. Asany ułożone są w sekwencje – najczęściej praktykuje się pierwszą serię. Podczas zajęć nie tylko uczymy się wykonywania asan, ale przede wszystkim pracujemy nad łączeniem ruchu z oddechem i skupianiem uwagi na sobie, na swoich wewnętrznych doznaniach. Przy tym dodatkowo wzmacniamy nasze ciała. Zajęcia polecam wszystkim, którzy przyjdą, spróbują i polubią :-)….